Apie slapukų ir asmens duomenų naudojimą

„Orkla“ yra įmonių grupė, gaminanti prekes vartotojams įvairiose teritorijose. Lietuvos „Orkla“ bendrovės yra kartu atsakingos už jūsų asmens duomenų tvarkymą, ir mes pažadame tvarkyti tokius duomenis saugiai.

„Orkla“ svetainėse naudojami slapukai ir panašios technologijos, kurios saugo informaciją jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, paprastai naudojant žiniatinklio naršyklę. Slapukai naudojami siekiant suteikti lankytojams prieigą prie įvairių mūsų svetainių funkcijų, atskirti lankytojus nuo kitų, analizuoti mūsų svetainių ir internetinių paslaugų našumą bei naudoti suasmenintą reklamą pagal interesus. Tai tam tikru laipsniu priklauso nuo mūsų naudotojų asmens duomenų naudojimo (kaip aprašyta toliau) ir padeda mums tobulinti tinklalapį ir geriau pritaikyti mūsų skaitmeninį ryšį gavėjams.

Lankytojai gali savanoriškai nuspręsti, ar priimti slapukus, naudodami interneto naršyklės nustatymus. Savo naršyklės nustatymuose galite blokuoti automatinį failų slapukų perkėlimą arba nurodyti, kad jūsų būtų prašoma patvirtinti kiekvieno slapuko atsisiuntimą. Be to, slapukus bet kada galite ištrinti, nuėję į naršyklės nustatymus. Procesas priklauso nuo to, kokią naršyklę naudojate. Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip veikia jūsų naršyklė, eikite į „Nustatymai/Privatumas ir saugumas“ arba atitinkamą meniu naršyklėje. Atminkite, kad užblokavus visus slapukus savo naršyklėje ar įrenginyje, gali sumažėti jo našumas mūsų ir kitose svetainėse.

Slapukų tikslas šioje svetainėje

Slapukų tikslas šioje svetainėje
Mūsų svetainėje naudojami mūsų arba trečiųjų šalių slapukai šiems tikslams:

  • Analizė: Mes naudojame slapukus, norėdami suskaičiuoti unikalius lankytojus savo tinklalapiuose ir parengti kitus statistinius duomenis apie svetainių veikimą ir funkcionalumą. Paslauga registruoja informaciją apie puslapių peržiūrą ir informaciją apie naudotoją, pvz., geografinę vietą, įrenginį, operacinę sistemą ir naršyklę.
  • Prisijungimas: Jei svetainėje yra prisijungimo parinktis, jūsų įrenginyje slapuke saugome ID numerį ir prisijungimo laiką, kuris leidžia naršyti po svetainę, nereikalaujant prisijungti dar kartą, kai atidarote naują puslapį.
  • Reklama internete: „Orkla“ grupės skelbimus galite matyti kitose svetainėse dėl slapukų, pateiktų jūsų naršyklėje ar įrenginyje, naudojant šią svetainę. Reklaminiai skelbimai grindžiami turiniu ir puslapiais, kuriuos apsilankėte mūsų tinklalapyje, taip pat naudotojo informacija, pvz., geografine vieta. Šis metodas leidžia mums nustatyti jūsų interesus ir pritaikyti jums mūsų reklamas. Ši technologija vadinama „remarketing“ ir teikiama trečiųjų šalių tiekėjų, tokių kaip „Google“.
  • Elgesio duomenų naudojimas dvigubiems profiliams: Dvigubi profiliai grindžiami duomenų apie naudotojų elgesį mūsų tinklalapiuose rinkimu. Jei mes žinome apie vienos naudotojų grupės interesus (žr. ankstesnį punktą), mes galime rodyti skelbimus, kurie jiems patinka, naujoms grupėms, kurioms mūsų svetainėse būdingi panašūs/vienodi interesai ir elgsenos modeliai.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, kurie gali būti naudojami šioje svetainėje, kaip mes juos naudojame, trečiosios šalies prieigą prie slapukų surinktų duomenų ir kiek laiko jie yra naudojami, galite peržiūrėti slapukų specifikacijų sąrašą spustelėdami nuorodą: Slapukų, kurie gali būti naudojami šioje svetainėje, apžvalga.
Trečiųjų šalių slapukais surinktus duomenis naudoja ir trečiosios šalys, o jų kontaktinę informaciją galite rasti savo interneto svetainėse (žr. slapukų specifikacijų sąrašą).

Slapukų, kurie gali būti naudojami šioje svetainėje, apžvalga

COMING

Kontaktai – užklausos

„Orkla“ yra grupė, sudaryta iš įmonių, kurios gamina prekes tarptautiniams vartotojams, ir šios bendrovės dalijasi atsakomybe už tai, kaip jos tvarko jūsų asmeninius duomenis.

El. paštas privacy@orkla.no, jei norite peržiūrėti, gauti, taisyti ar ištrinti asmeninius duomenis, kuriuos mes saugome apie jus. Jūs taip pat turite teisę prieštarauti, reikalauti apriboti arba atšaukti sutikimą dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą dėl asmens duomenų tvarkymo Lietuvos duomenų apsaugos institucijai.

„Orkla Group“ Lietuvos įmonės, kurios yra kartu atsakingos už asmens duomenų tvarkymą